KONSTELAČNĚ REGRESNÍ TERAPIE

Představuji Vám unikátní metodu, která Vám pomůže intenzivně proniknout dovnitř Vaší duše a rozpustit traumata či „negativní záznamy“, aby Váš život byl kvalitnější a svobodnější než dosud. Jsem léčitelka a mým darem je schopnost vidět Vaší energii a plně se nacítit na Vaše prožitky, což je velkou výhodou při provázení průběhem dění. Používám více technik včetně svých darů k tomu, abychom prošli procesem co nejúspěšněji a léčili kořeny vašich potíží.

Nejedná se o hypnózu! Klient komunikuje s terapeutem, je aktivní. Přesto je tato metoda jedna z nejintenzivnějších a nejvíce účinných, které jsem kdy poznala. 

Platí přímá úměra a to: Na kolik se dovolíte uvolnit, tolik dostanete zpět. 

Regresivně konstelační terapie je kombinovaná s dalšími technikami, které pomáhají k uvolnění napětí a fixního prožitku včetně emocí s ním spojených. Není podmínkou, že je nutné vstupovat do přesahu tohoto života. Každá terapie je různorodá a přizpůsobená „na míru“ zakázce a individuálním potřebám klienta.

 

 

Nabízím dvě možnosti hlubinné terapie:

1. Individuální terapie (pro jednotlivce) vedená terapeutem. Na začátku projdeme společně Vaší zakázku (konzultace) a po dohodě následuje proces samotný. Časově počítejte 2, až 3,hodinami(někdy je třeba počítat s menší rezervou, není možné zcela terapii na minutu přesně ukončit). Výhoda našeho sezení spočívá v tom, že pracuji s klientem intuitivně, ale také vedu záznam o jeho energetických tocích a dokážu poznat, zda se dané téma skutečně vyléčilo a přitom monitorovat klientovi pocity v průběhu dění. Jedná se o intenzivní proces pro obě strany. Proto doporučuji si zajistit i adekvátní odpočinek před i po terapii.

 

VIZ CENÍK SLUŽEB

 

 


2. Duální (pro páry, rodinné příslušníky atd.) nebo skupinová terapie. Cena dle dohody. Ze zkušenosti přichází každý zvlášť a následuje společné sezení a případně proces. Stačí si o tuto možnost napsat. Vše je o domluvě a konkrétní zakázce. Provádím i mediační pravidelná setkání.

 

 

Alternativní cesty ke zdraví s Mgr. Zikou

 


OBJEDNEJTE ZDE

„Nikde člověk nenalezne většího klidu a klidnější útočiště,
než v hloubi své vlastní duše. „

Marcus Aurelius

Co mohu pomocí hlubinné terapie řešit?

  • Traumata z minulosti včetně dětství, které ovlivňují můj život a prožívání vztahů s lidmi (pomocí této metody se lze spojit a uzdravit traumata z minulých životů).
  • Fobie a strachy (např. z hadů, pavouků, uzavřených prostor, samoty atd…)
  • Psychosomatické potíže, deprese, migrény, intenzivní emoce (nemohu se ovládat – žárlivost, vztek, sebelítost)
  • Závislosti (alkohol, jídlo, sex a jiné)
  • Nedostatek sebevědomí, úzkosti, nespavost
  • Sexuální traumata, posttraumatické stresové poruchy a ostatní potíže a nemoci, kde klasické léčení pouze potlačuje symptomy, a neléčí příčinu.

Co je regresivní terapie?

Jedná se o psychoterapeutickou techniku, jejímž základem je najít příčinu klientových obtíží.Opětovným znovuprožíváním klíčových situací a postupným uvědomováním si určitých souvislostí dochází k emočnímu odblokování  a tím i „vyléčení“.Jako když vytáhnete plevel i s kořeny.
Vaše úleva bude přímo úměrná Vašemu tělesnému a pocitovému nacítění a znovuprožití klíčových událostí. Použití hlubinné regresní terapie není vhodné u těhotných žen (plod vnímá procházená traumata spolu s matkou), lidí pod vlivem alkoholu, drog a s diagnostikovanou schizofrenií (pokud potřebujete více informací, kontaktujte mě).

Zpětná vazba klientů

„Děkuji za příjemné setkání, kde jsem se cítila velmi dobře, protože jsem byla s milou a chápající osobou, ochotnou pomoci se všemi bolestmi uvnitř mého těla. Karolina je profesionál, a velmi mi pomohla. Díky ní jsem znovu objevila lásku v srdci, kterou jsem dlouho postrádala díky událostem z mého života. Tyto nepříjemné zážitky mi byli nalezeny díky regresi, prožila jsem je, pochopila jsem je a můžu dýchat mnohem volněji, v klidu. Děkuji Karolino.“
Luba, Mladá Boleslav

„Regresní terapie byla silná a opravdu jsem si myslela, že mi to vytrhne srdce. Pak nastal „klid“. Nic jen klid a harmonie. Takový pocit jsem nikdy nezažila. Byla jsi skvělý průvodce na mé Cestě odžití si traumatu a já ti za to moc děkuji.“
Kristýna, Veltrusy

„Jsem to já, jsem tady a zralá. Děkuji za vedení při regresivní terapii. Ulevilo se mi. Mám pocit, že jsem se zbavila starého těžkého závaží, které mě stahovalo zpět. Věřím, že to vydrží a i kdyby se tam zase něco zrodilo, už vím na koho se obrátit.“
Božena Jirčáková, Praha

„Teda byla to jízda. Je mi líp. Zřejmě došlo k velké erupci, spojení, rozpojení, odpouštění a všechno, co jsem honil řadu let. Prožil jsem si svůj strach a teď už to tam není. Nejsem paralyzován a zvládám to dobře. Mohu dál pracovat v tom, co mě baví a naplňuje. Konečně vím, že to má smysl a mám sílu to žít! Díky za všechno. Regresku a vůbec tebe doporučuji.
Patrik F., Praha