POMOC PACIČKÁM

Vážení lidé,
ráda bych Vás touto formou oslovila v rámci pomoci zvířátkům v útulcích. Již delší dobu přemýšlím, jak bych mohla přispět k pomoci těmto božím tvorům, kteří prožili ošklivé věci, protože se k nim lidé zachovali nezodpovědně. Mnozí z nás se rozhodli, že budou plnit své poslání a těmto tvorečkům dají aspoň dočasný domov, než si pro ně přijde nový kamarád nebo kamarádka. Bohužel, se často děje to, že zvířátka jsou již stará a nemocná nebo mají různé psychické bloky a tudíž je o ně menší zájem. Přesto tito lidé s dobrým srdcem se neúnavně o zvířátka starají.

Jak už to v našem materiálním světě chodí, potřebují peníze, aby svým svěřencům mohli zajistit krmivo a další potřebné věci.  Rozhodla jsem se Vás požádat o spolupráci. A věřím, že aspoň tímto způsobem společně pomůžeme zvířecím dušičkám a aspoň částečně odčiníme to, co na nich spáchal někdo jiný. Vždyť i jim patří tento svět a i oni mají na něm své místo. Když jsme je odtrhli od jejich přirozeného prostředí, převzali jsme za ně zodpovědnost. Stali se z nich naši kamarádi, kteří ochotně milují člověka bez předsudků a bez podmínek.

Spojme síly a pomozme. Na některých svých akcích budu mít sebou kasičku, kam můžete vložit svůj příspěvek. Ten odešlu na daný útulek. PRAVIDELNÉ PŘÍSPĚVKY SBÍRÁME KAŽDÉ VÁNOCE A RŮZNÉ DALŠÍ PŘÍLEŽITOSTI… PŘIDEJTE SE…

DOG-POINT

www.dog-point.cz

Dogpoint o. p. s. pomáhá opuštěným a týraným pejskům nejen nacházet domov, ale také je na tento „nový“ život připravit. Útulek těmto psům poskytne dočasný azyl, zahrne je svou péčí a pomůže jim s resocializací a přípravou na začlenění do nových rodin.

Všichni jsme nadšení milovníci psů. Zajímají nás novinky v oblasti chovu, výcviku, výživy i celkové péči o psy. A to hlavně proto, aby se všichni naši dočasní svěřenci v útulku měli příjemně do doby, než najdou své domovy.

Po letech provozování útulku na bázi domácích depozit udělal Dogpoint krok k dospělosti. Od začátku roku stavíme spolu s vámi a hlavně díky vaší pomoci opravdové zázemí s krásným výběhem v blízkosti lesa. Nemůžeme se dočkat brzké kolaudace.

Adresa útulku:
Lhotky 60,
Malotice (Kostelec nad Černými lesy), 281 63

Poděkování všem, co přispěli pejskům na akcích:

Dobrý den,
platba přišla v pořádku. Pejskové si ještě dnes na masíčku pochutnají. Dnes je kolega nafotí a během týdne pošleme fotečky všem, co pejskům pomáhají.
Ještě jednou děkujeme za náš Team Krmtemasem.cz i pejsky z Dogpointu.

Dobrý den,
všem, co pejskům v útulku Dogpoint pomáhají, bychom rádi za nás i samotné pejsky poděkovali. Pejskům dodáváme to nejlepší masíčko i výživové doplňky. Jako poděkování posíláme pár jejich foteček. Pejskové dostali k večeři hovězí hrubomleté s kuřecími krky, posypané mořskou řasou a pokapané lososovým olejem :o).
S pozdravem a přáním hezkého dne Team Krmtemasem.cz